Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/avcioglumedya/public_html/wp-content/plugins/contact-form-generator/includes/contactformgenerator_widget.php on line 86

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/avcioglumedya/public_html/wp-content/plugins/revslider/inc_php/framework/functions_wordpress.class.php on line 240
Yazılım – Tasarım | Avcıoğlu Medya Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri

Yazılım – Tasarım

html5_javascript_js

Farklı bir deneyim sağlayan web siteleri, web uygulamaları veya mobil uygulamaları siz de deneyin.

 

tasarim-yazilim-srn1

Kolay ulaşılabilir olun, kullanıcılarınıza iyi deneyimler yaşatın

Web siteniz uygun bir bağlantı yapısı ile hazır olmalı ve bu hazırlığı da ziyaretçilerinizin önemli kısımlarına yönlendirecek site haritasını sunun. Sayfanızı anahtar kelime listeleri ile doldurmadan, pop-up ve zararlı içeriklerden de uzak tutun.

 

tasarim-yazilim-srn2

Kullanıcıların Daima Sizinle Bağlantıda Kalmalarını Kolaylaştırın

Mobil internet kullanıcılarının arttığı bu zamanda farklı bir etki yaratmak, farklı bir etki bırakmak ve marka bilinirliğinizi pozitif yönde geliştirmek için web sitenizi mobile uyumlu bir hale getirmelisiniz. Optimize edilen bir web sitesi her an her yerden ulaşabilir olduğunun kanıtıdır.

 

tasarim-yazilim-srn3

Web’le sınırlı kalmayın, işinizi uygulama ile cebe taşıyın

Her an bağlantıda olduğumuz yenidünyada artık sadece bir web sitenizin olması hemen hemen yeterli kalmamakta. Türkiye’de her 10 akıllı telefon kullanıcısı en az bir uygulama indirmekte. Mobil uygulamalar sizi rakiplerinizden değişik kılacak ve gelecek olan nesille uyum sağlamanıza da yardımcı olacaktır.

 

tasarim-yazilim-srn4

Her yerden erişime açık olun.

Web uygulamanızı mobil ile entegre edebilir, hedef kitlenizin her an itibari ile her yerden uygulamanıza erişmesini de sağlamanız mümkün.