Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; contactformgenerator_widget has a deprecated constructor in /home/avcioglumedya/public_html/wp-content/plugins/contact-form-generator/includes/contactformgenerator_widget.php on line 8

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/avcioglumedya/public_html/wp-content/plugins/contact-form-generator/includes/contactformgenerator_widget.php on line 86

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/avcioglumedya/public_html/wp-content/plugins/revslider/inc_php/framework/functions_wordpress.class.php on line 240
Logo Tasarım | Avcıoğlu Medya Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri

Logo Tasarım

Profesyonel Logo Tasarımı

İletişimin en etkili yöntemlerinden birisi olan Logo Tasarımını oluşturur iken Avcıoğlu Medya olarak kurumsal kimliğin en önemli parçasının logo olduğu bilinci ile çalışmalarımızı düzenli bir şekilde hazırlıyoruz.

Logo tasarımının öncelikle özgün ve firmanın kimliğine uygun olarak tasarlanması, kolay algılanan, farklı ve akılda kalıcılığı yüksek olması gerekmektedir. Logo tasarımı aynı zamanda firmanın karakterini ve bulunduğu sektörü de içerisinde yansıtmalıdır ancak muadillerini çağrıştırmamalıdır.

Bu yüzden ön hazırlık aşaması çok önemlidir. Ön hazırlık aşamasından sonra logo profesyonel grafikerlerimiz tarafından tasarlanmaktadır. Avcıoğlu Medya olarak müşteri beğeni prensibi ile tasarımları şekillendirdiğimiz için çalışmalarımızın yayınlamasının ardından başarılı sonuçlar ve geri bildirimler almaktayız.

Avcıoğlu Medya Logo Tasarımlarını hızlı bir şekilde büyüyen ve gelişen ticaret hayatından sizleri geri bırakmamak adına detaylı bir hazırlık süreci gerçekleşmesine rağmen çok kısa sürede teslim etmektedir.

Logo tasarımlarımızda dikkat ettiğimiz bazı noktalarda bulunmakta. Bunlardan bazıları; Sadelik, Oranlar, Renk, Yazı Karakterleri, Uygulama Ve Özgünlük.

Hazırlanan Dosya Formatları;

Vektörel Olarak: Photoshop (psd), Illustrator (ai), CorelDRAW (cdr)

Piksel Esaslı: tiff, jpeg, gif (72 ve 300 dpi)