Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/avcioglumedya/public_html/wp-content/plugins/contact-form-generator/includes/contactformgenerator_widget.php on line 86

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/avcioglumedya/public_html/wp-content/plugins/revslider/inc_php/framework/functions_wordpress.class.php on line 240
Google Rehber | Avcıoğlu Medya Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri

Google Rehber

google-rehber-banner

Müşterilerin %89’u İnternette Yerel İşletmeleri Arıyor. Google Rehber Tam Size Göre.

 

 

google-rehber-pusulaİşletmenizi Ön Plana Çıkarın

Google Rehber yardımı ile rakiplerinizden farklı olmak için, işletmenizin çalışma saatlerini, prensiplerini, fotoğraflarını ve videoları ile daha fazlasını ekleyin. Google Rehber’den en iyi şekilde yararlanmak, müşterilerinizin sizi tercih etmesinin sebebini daha da arttıracaktır.

 

 

google-rehber-mesajMüşterilerinizle sık güncel bağlantılar kurun

Google Rehber’de olmak, kullanıcıların işletmenizi Google’da daha kolay ve daha hızlı bulmasını, size daha da yakın olmasını, ulaşmasını sağlar. Bu sayede hem ağlarda olan arkadaşları ile hem de diğer kullanıcılar ile de paslaşmaları kolay hale gelir.

 

 

google-rehber-kisiler-ifadeKendinizi Özgürce ifade edin

Google organik arama sonuçlarında yeriniz vardı ancak kendinizi daha da iyi ifade etmek istiyor iseniz. Google Rehber ile açıklama özelliğinizi daha da belirtip, ürünlerinizi/hizmetlerinizi en iyi ve en doğru şekilde ifade edin.

 

 

google-rehber-haberİşletme bilgilerinizde iyileştirmeler yapın

Google Rehber’den faydalı sonuçları görmek istiyor iseniz, işletmenize ait olan bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan da emin olmanız gerekmektedir. Adres bilgileriniz, telefon numaralarınız, posta kodunuz ve e-posta adreslerinizi kontrol etme imkânınız mümkün.

 

 

google-rehber-senkronizasyonRehber kaydınızı ile reklamlarınızı bir araya getirin

Yer uzantıları, müşterilerinizin işletmenizle iletişim kurmasına yardımcı olmak için işletmenizin adını, adresini ve telefon numarasını vermiş olduğunuz reklam/reklamlar ile beraber göstererek size daha da yardımcı olmaktadır.